Marcowy numer dostępny również w wersji elektronicznej

Pobierz bezpłatne e-wydanie

Wyzwania dla dostawczych,

Lista TOP50, hakerzy w ASO

DEALER
MARZEC 2020

Drodzy Czytelnicy,


W ten niełatwy czas (i biorąc pod uwagę hasło #ZostańWDomu) chcemy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy z różnych względów pracują obecnie zdalnie, opiekują się swoją rodziną bądź po prostu pojawiają się w firmie rzadziej. Dlatego mamy dla Was niespodziankę – po raz pierwszy w historii pisma udostępniamy pełne e-wydanie „Dealera” do ściągnięcia.


Jeśli więc ktoś nie był przez kilka ostatnich dni w pracy i nie mógł zapoznać się z wersją drukowaną (ta powinna już dawno leżeć na Waszych biurkach), może nadrobić czytelnicze zaległości. Nie powinien się zawieść, bo w środku wiele ciekawych rzeczy (m.in. analiza sytuacji na rynku aut dostawczych, tekst o cyberzagrożeniach, rozszerzona prezentacja Listy TOP50). Sprawdźcie.


I jeszcze jedno – mimo pierwszych doniesień o problemie, większość materiałów przygotowanych w tym numerze pochodzi jeszcze sprzed czasów koronawirusa. Gdyby ktoś chciał choć na chwilę oderwać się od tematu – polecamy tym bardziej.

W numerze:

Auta dostawcze: przepisy regulują popyt

ARTYKUŁ MIESIĄCA

WYWIAD MIESIĄCA

Dostawcze wymagają uwagi

RYNEK

Cyberzagrożenia – rosnący problem dealera

DOBRE PRAKTYKI

To będzie ważny kanał sprzedaży

MAPA PRAWNA

Szybki rozwód z marką. Czy się opłaca?

Synergia, nie konkurencja

SYLWETKA

DEALER DOBRYCH UCZYNKÓW

Długodystansowa pomoc

Zajrzyj do środka

Pobierz e-wydanie*

Formularz zamówienia

* Bezpłatne e-wydanie miesięcznika dostępne jest wyłącznie dla autoryzowanych dealerów samochodów oraz firm z otoczenia rynku dealerskiego. Redakcja zastrzega sobie weryfikację danych zamawiającego

Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt

Aleksandra Wiewiór