Image

Instrukcja obsługi ścieżki klienta, czyli praktyczny przewodnik po Customer Journey Maps

książka Kasi Michalak

Instrukcja obsługi ścieżki klienta, czyli praktyczny przewodnik po Customer Journey Maps to zebrane i przelane na papier wiedza, doświadczenie i know-how Fuzers, zdobywane przez ponad 8 lat pracy z klientami z różnych branż. To przewodnik po mapie podróży klientów.


Korzystając z wiedzy zawartej w lekturze nauczysz się towarzyszyć klientom w drodze do biznesowego sukcesu. W pełni zrozumiesz jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki tej książce nauczysz się krok po kroku, jak zaplanować proces tworzenia ścieżki — zarówno w teorii, jak i praktyce. Dodatkowo dowiesz się, jak zbierać i analizować dane, a także jak identyfikować kluczowe punkty kontaktu.

ImageImage

Ta książka jest dla Ciebie jeśli:

  • Prowadzisz firmę i chcesz lepiej zrozumieć tych, którzy korzystają z towarów lub usług Twojej firmy.
  • Zajmujesz się marketingiem i nie wiesz, jak dotrzeć do osób, które są Twoim wymarzonym odbiorcą.
  • Działasz w handlu i Twoja premia zależy od tego, jak układają Ci się relacje z partnerami biznesowymi.
  • Jesteś osobą, której na sercu leży zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

  O autorce

   Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz szkoły Consumer Intelligence, członkini Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, Absolwentka kursu “Professional Diploma in CX” (CX Academy).


   Od 7 lat związana z mapowaniem ścieżek klienta i badaniami projektowymi.


   Zaplanowała i przeprowadziła badania jakościowe z kilkuset respondentami w całej Polsce wykorzystując łączone techniki z zakresu design thinking jak również kokreację.


   Współpracowała z takimi klientami jak: IKEA, mBank, PKO BP, Invimed, Pracuj.pl, Credit Agricole, nocowanie.pl, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, PZU, FORTUM, Eurobank, Santander Consumer Bank, OLX, Gaspol, OTOMOTO i wielu innych.

   Image

   Katarzyna Michalak

   Senior Konsultantka CX, Specjalistka CJM

   Książkę możesz zakupić ją m.in. na stronie onepress oraz na stronach Empik, Allegro i innych większych internetowych wydawnictw.

   Chcę kupić książkę
    Image

    Jesteśmy firmą konsultingową w obszarze customer experience (CX).

    Specjalizujemy się w badaniach z klientami, pracujemy w oparciu o współtworzenie z klientami (ko-kreację), elementy edukacyjne na każdym etapie procesu oraz spersonalizowane podejście do świadomego zarządzania doświadczeniem Twoich klientów. A przy okazji ściągamy CX na ziemię pokazując, że jego potencjał tkwi często w prostych zmianach.


    Sprawdź co możemy wspólnie zrobić.